Kadınları mutlu etmenin yolları

yazar:

kategori:

Kadınları mutlu etmek erkekler için zor bir iş olarak kabul edilir. Birçok erkek kadınların ev, araba, yüzük, pırlanta, kürk  gibi pahalı hediyelerle mutlu olacağını sanıyor. Fakat yanılıyorlar. Zira kadınları mutlu etmek öyle çok zor bir iş değildir. Çünkü sevgi ve şefkatle yoğrulmuş kadınlar çok küçük şeylerle mutlu olabilirler.

***

İşte sizlere kadınları mutlu etmenin sırları:

Elini tut. Gözlerinin içine bak “Seni seviyorum.” de.Yaptığı yemeği iştahla ye, “Ellerine sağlık.” de. Hayat müşterektir unutma. Ev işlerinde yardım et ve sofrayı topla.

***

Aldığın hediyeyi sakla. Süpriz yap. Arkadaşlarına götür. Her ortamda yanıbaşında otur.  “Sen zaten bir çiçeksin.” ya da “Çiçeğe çiçek verilir mi.” edebiyatı yapma.Adam gibi çiçek al ama sakın kaktüsü çiçek sanma.

Az konuş, çok dinle.

İleriye dönük planlar yap.Yalan söyleme.Samimi ol, temiz ol ve dağınık olma.Kelime oyunları yap. Güldür ama gülünç olma.Kızgınsa bir şey sorma, zamanı gelince kendi söyler bu yüzden nedenini öğrenmek için boş yere kendini yorma.

***

Sevdiği her şeyi bil. Sinemaya götür, romantik film izlet, telefonda müzik dinlet ve “Seni seviyorum.” derken yeri göğü inlet.

Her zaman sakin ol. Kızma ve sakın kızdırma. Destek ol. Hata yaparsa affet, anlamıyorsa sabret. Anlayışlı ol, güvenilir ol, şefkatli ol ama,suratsız olma.

Gülümse…

***

Yemeğe de götür ama yapabiliyorsan yemeği kendin hazırla.Bekleyen ol ama, bekleten olma. İyi geceler demeden yatma,uyumadan uyuma.Zekanı sevgiyle harmanlayıp göz önüne ser. Her zaman her yerde sevginle şımart ve samimiyetle sev.

***

Eğer sevdiğinize bugün henüz “Seni seviyorum.” demediyseniz hatırlatmış oldum, yok dediyseniz eğer bir kere daha demeniz için işte size bir fırsat.

Zira kalbinize girmiş, özeliniz hatta taaaa canınızın içi olmuşsa eğer, hak ediyordur demek.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir